LOGITEX, s.r.o. je výhradný dovozca pozorovacích ďalekohľadov, hvezdárskych teleskopov, mikroskopov a lúp značky Bresser, Explore Scientific, Meade Instruments a Coronado pre Slovensko.
 ♦♦♦  > 

Home

Ďalekohľady National Geographic

viac informácií Ďalekohľady National Geographic
Binokulárne a pozorovacie ďalekohľady, hvezdárske teleskopy, mikroskopy a lupy vyrobené Bresser-om pre spoločnosť National Geographic.

Katalóg ďalekohľadov a mikroskopov

viac informácií Katalóg ďalekohľadov a mikroskopov
Kvalitné poľovnícke ďalekohľady, ďalekohľady na nočné videnie, fotopasce, hvezdárske teleskopy, mikroskopy, lupy. Široký sortiment produktov a príslušenstva pre začiatočníkov, pokročilých a samozrejme aj pre deti.

Slnečný teleskop Coronado PST

viac informácií Slnečný teleskop Coronado PST
Významný americký astromagazín Sky & Telescope ohodnotil slnečný teleskop Coronado PST Double-Stack vysokou známkou Hot Product 2011! Ide o najobľúbenejší ďalekohľad na pozorovanie Slnka s kvalitou obrazu prevyšujúcou oveľa drahšie prístroje iných značiek.

CCD kamery The Imaging Source

viac informácií CCD kamery The Imaging Source
Predstavujeme novinku v našom sortimente, kvalitné CCD kamery značky The Imaging Source ideálne na astrofotografovanie Mesiaca, planét a Slnka. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o týchto skvelých prístrojoch.
© 2014 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. | Ochrana osobných údajov | Právne informácie | Stránky generované publikačným systémom ac.web .