LOGITEX, s.r.o. je výhradný dovozca pozorovacích ďalekohľadov, hvezdárskych teleskopov, mikroskopov a lúp značky Bresser, Explore Scientific, Meade Instruments a Coronado pre Slovensko.
 ♦♦♦  > 

Katalóg produktov

ĎALEKOHĽADY (82)

Ďalekohľady pre poľovníkov, turistické ďalekohľady, hvezdárske triédre, námornícke vodotesné a dusíkom plnené ďalekohľady, divadelné ďalekohľady, vreckové ďalekohľady, špeciálne monokulárne ďalekohľady pre pozorovanie vtákov a prírody, fotopasce, diaľkomery, statívy-trojnožky.

ASTRO TELESKOPY (227)

Astro teleskopy pre deti, teleskopy pre pokročilých a náročných na vizuálne pozorovanie aj astro fotografovanie. Šošovkové, zrkadlové a katadioptrické hvezdárske ďalekohľady a široký sortiment príslušenstva (okuláre,Barlow šošovky, CCD kamery, planetárne a mesačné filtre, hmlovinové filtre, montáže, GOTO súpravy, statívy, motorčeky, atď.).

MIKROSKOPY-LUPY (109)

Mikroskopy, mikroskop pre deti, školské mikroskopy, steremikroskopy, binolupy, pozorovanie povrchov, USB mikroskop, vreckové mikroskopy, binokulárne mikroskopy, trinokulárne mikroskopy, laboratórne mikroskopy. Hobby lupy, lupy na čítanie, lupy na vyšívanie, lupy s využitím v priemysle.

© 2014 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. | Ochrana osobných údajov | Právne informácie | Stránky generované publikačným systémom ac.web .