LOGITEX, s.r.o. je výhradný dovozca pozorovacích ďalekohľadov, hvezdárskych teleskopov, mikroskopov a lúp značky Bresser, Explore Scientific, Meade Instruments a Coronado pre Slovensko.
 ♦♦♦  > 

Katalóg produktov >  ĎALEKOHĽADY > Fotopasce a diaľkomery

3310000 - Fotopasca 6 MP

Vytlačiť Poslať e-mailom
Fotopasca 6 MP
Fotopasca nemeckej značky Bresser je schopná zachytiť statické obrazové snímky alebo video snímky pohybujúcich sa ľudí a zvierat nielen za denného svetla (farebné) ale aj v noci (čiernobiele). Pasívny infračervený senzor PIR reaguje na pohyb a dokáže pokryť v zábere zorné pole až 52°. Nastaviteľná je aj citlivosť tohto senzoru (vysoká, stredná, nízka) a časový interval jeho aktivity (1s-60min), to jest čas v akom bude PIR senzor opäť aktívny a pripravený na ďalšiu akciu po vyhotovení poslednej snímky. Fotopascu je možné "prebudiť" do aktívneho stavu nastavením časovača na konkrétnu hodinu a minútu dňa. Vďaka zabudovanému infračervenému blesku s dosahom 10-12m nie sú nočné snímky rozmazané.

Kamera fotopasce je vybavená citlivým farebným snímačom CMOS s rozlíšením až 6,0 MP (interpolácia). Obrázky s rozmermi (2048 x 1536 pix alebo 2848 x 2136 pix) a video (320 x 240 / 20fps alebo 640 x 480 / 16 fps) sú nahrávané na SD pamäťovú kartu s maximálnou kapacitou 32GB. Fotopasca disponuje výstupom mini-USB a TV-OUT na prepojenie s počítačom alebo televízorom, kde sa dajú zachytené snímky pozrieť. Zariadenie sa ovláda a nastavuje pomocou ručného ovládača s podsvieteným farebným 3,5cm LCD displejom.

Nenápadný vzhľad fotopasce a jej úprava odolávajúca nepriazni počasia (odolnosť voči snehu a striekajúcej vode) ju predurčuje na mnohoraké použitie v nehostinnom teréne, napríklad pozorovanie a monitorovanie pohybu lesných zvierat. Zariadenie dokáže pracovať v rozmedzí prevádzkových teplôt od -20°C až do +60°C pri vzdušnej vlhkosti od 5%-90%.

Fotopasca vykazuje veľmi nízku spotrebu elektrickej energie čo predlžuje čas jej fungovania bez nutnosti výmeny batérii. Na pomerne dlhý chod zariadenia (cca 24 hodín v závislosti od nastavenej početnosti snímok) postačujú len 4 tužkové batérie typu AA. Fotopascu je však možné napájať aj cez voliteľný napájací adaptér priamo z elektrickej siete.

Rozmery zariadenia sú 145 x 85 x 36 mm, hmotnosť 200g (bez batérií).

Balenie obsahuje: fotopascu, ručný ovládač s LCD displejom, popruh na uchytenie zariadenia, USB kábel, kábel na prepojenie s TV.

Fotogalérie

© 2014 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. | Ochrana osobných údajov | Právne informácie | Stránky generované publikačným systémom ac.web .