LOGITEX, s.r.o. je výhradný dovozca pozorovacích ďalekohľadov, hvezdárskych teleskopov, mikroskopov a lúp značky Bresser, Explore Scientific, Meade Instruments a Coronado pre Slovensko.
 ♦♦♦  > 

Katalóg produktov >  ĎALEKOHĽADY > Ďalekohľady pre bežné pozorovanie

9019000 - Ďalekohľad NGC 7x50

Vytlačiť Poslať e-mailom
Ďalekohľad NGC 7x50
Spoločnosť National Geographic vám prináša dizajnovo príťažlivý, cenovo atraktívny Porro binokulárny ďalekohľad s výbornými optickými vlastnosťami. Plnevrstvená optika zaručuje lepší prenos svetla optickým systémom a zvyšuje kontrast a farebnú vernosť obrazu. Jeho vysoká sveteľnosť umožňuje tento ďalekohľad používať aj v zhoršených svetelných podmienkach. Ďalekohľad disponuje pomerne širokým zorným poľom, ktoré umožňuje pohodlné pozorovanie rýchlo sa pohybujúcich objektov bez nutnosti pohybovať ďalekohľadom. Kompaktné a praktické telo, čistý obraz a solídna mechanika ďalekohľadu robí z neho výborného spoločníka na potulkách prírodou. Disponuje statívovým závitom, a teda môže byť pomocou statívového adaptéru (voliteľné príslušenstvo) upevnený na statív. Centrálne ostrenie a dioptrická korekcia (pravý okulár). V dodávke nylonová brašňa, okulárové a objektívové krytky, čistiaca handrička a popruhy.
Typ antireflexných vrstiev FC (plnevrstvená optika)
Hmotnosť 770 g
Optické sklo BK-7
Priemer objektívu (mm) 50
Priemer výstupnej pupily 7,14
Rozmery (mm) 195x178x62
Statívový závit áno (statívový adaptér nie je súčasťou dodávky)
Stmievací faktor 18,71
Svetelnosť 51,02
Vodotesný nie
Farba čierna
Zorné pole na 1000m (m) 122
Zväčšenie 7x
Typ PORRO
© 2014 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. | Ochrana osobných údajov | Právne informácie | Stránky generované publikačným systémom ac.web .