LOGITEX, s.r.o. je výhradný dovozca pozorovacích ďalekohľadov, hvezdárskych teleskopov, mikroskopov a lúp značky Bresser, Explore Scientific, Meade Instruments a Coronado pre Slovensko.
 ♦♦♦  > 

Katalóg produktov >  MIKROSKOPY-LUPY > Kamery pre mikroskopy

5913500 - MicrOcular II

Vytlačiť Poslať e-mailom
MicrOcular II

Bresser elektronický okulár s farebným CMOS čipom, ktorý prenáša obraz na monitor počítača. Celé pozorovanie tak môže sledovať viac záujemcov. Uložené snímky je možné dodatočne spracovať pomocou priloženého programu Photomizer SE. Okulár je možné dokúpiť ako príslušenstvo ku všetkým mikroskopom, okrem triedy Biotar. Priemery tubusu okuláru 23mm. Zobrazovací prvok CMOS, rozlíšenie 640x480 pixelov. Minimálne systémové požiadavky na pc: CPU 2.0 GHz, OS Windows XP/Vista/7, RAM 512MB, HDD 200MB voľné, USB port.

Okulár je prepojený s PC pomocou USB káblu, ktorý je súčasťou balenia. Pomocou priloženého softvéru je možné nastaviť rozlíšenie, veľkosť obrazu, kontrast, jas a gamma korekciu pre každú farbu, farebnú hĺbku, snímaciu frekvenciu. Taktiež sa dá zvoliť video režim a „naživo“ zobrazovať a zároveň nahrávať priebeh mikroskopovania. Pribalené CD-ROM obsahuje aj ovládače pre operačný systém Windows XP/Vista(32/64-bit)/7 (32/64-bit). 

Obrázky nasnímané cez mikrokamery Bresser nájdete tu.

© 2014 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. | Ochrana osobných údajov | Právne informácie | Stránky generované publikačným systémom ac.web .