LOGITEX, s.r.o. je výhradný dovozca pozorovacích ďalekohľadov, hvezdárskych teleskopov, mikroskopov a lúp značky Bresser, Explore Scientific, Meade Instruments a Coronado pre Slovensko.
 ♦♦♦  > 

Katalóg produktov >  ASTRO TELESKOPY > CMOS kamery Bresser USB

4959000 - PC okulár farebný

Vytlačiť Poslať e-mailom
PC okulár farebný

Elektronický okulár/kamera Bresser PC-okulár s farebným snímačom CMOS pre prenos obrazu z teleskopu priamo na obrazovku počítača. Kamera sa zasunie namiesto optického okulára do okulárového výťahu a prepojí sa s počítačom pomocou USB kábla v balení. Elektronický okulár je určený najmä na snímanie jasných objektov v našej slnečnej sústave (Mesiac, planéty). Dá sa použiť s takmer všetkými teleskopmi, ktoré akceptujú okuláre s upínacím priemerom 1,25in (31,7mm). Natívne rozlíšenie snímača je 640x480 pixelov, ohnisková vzdialenosť 13mm.

Obsah balenia:  kamera s farebným snímačom CMOS, USB kábel (1,8m), adaptér 1,25in, CD so softvérom.

Softvér slúži na uchovanie foto snímok alebo krátkych video sekvencií a tiež na ich úpravu. S jeho pomocou môžete doladiť snímaciu frekvenciu, veľkosť obrazu, rozlíšenie, farebnú hĺbku a gamma korekciu pre jednotlivé farby, kontrast a jas. 

Systémové požiadavky na počítač:
Počítač s procesorom 2 GHz a operačným systémom Windows
Voľný USB 2.0 port

Fotogalérie

© 2014 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. | Ochrana osobných údajov | Právne informácie | Stránky generované publikačným systémom ac.web .